Hoi  
                      
                        
                          | . , liefdevol jaar 2014 * ! | 
                         
                       
                       
                         
                        Flits schrijft over kranten die kraken. Welke kat wil  van papier zijn en waarom? Lees rechtsonder zijn verhaal. 
                         
                        Nieuwe muziek  In het kasteel van kook, hangt heel veel rook. Wat is daar toch gebeurd? Wil jij pannenkoeken met roet eten of erwtjes met chocola? Daniël zingt. 
                        De avonturen van Dancing Duck kan je horen is een compacte  Duckdiary. Anne-Sophie en ik zingen samen. We lijken een duckclub van minstens vier snaters. 
                        Emmelotte (15 jaar)zingt haar mooie gevoelige eigen popsong "Missing". Over en voor een beste vriendin, die is verhuisd. Dit is  de tweede proefuitvoering, meerstemmig. 
                        "Art in my Phone" blijft nog even verrassing. Gitaren, zang en telefoongeluidjes. In januari te horen. 
                         
                      Aron maakt  een tankshop. Lees en zie hoe glazen deuren opengaan voor iemand die graag met zijn handen werkt. 
                      Kijk Vanessa maakt een aluminiumcementbeeld! 
                           
                          Een pittige Pittenpad is in de (s)maak. Een schild vol energierijke natuurlijke zaken. Pitten van pompoenen, pruimen, paprika's en lychee's. Daarnaast walnoten, hele en kapotte. Geen grenspad,maar een flowerpowerpad op liefdespad. 
                           
                          Europi Anne staat op eigen benen!Pop Page Pi moest helaas worden onthoofd, maar niet getreurd ze ligt op de operatietafel en groeit dagelijks. Europi Anne kreeg het lichaam van Page Pi. Volgende maand een fotospecial. De Volkskrant mag in haar handjes wrijven. Haar papier is gebruikt. Reclame voor een kleurrijke krant uit mijn jeugd.  Krantendames  bekijken? 
                          Lezen over het schrijven van een eerste roman met als titel Krakende Kranten?  
                          Volkskrantschrijfster Wilma de Rek schreef   Pleidooi Voor Meer Fictie In 2014 
                           
                           
                          PARIJS  
                          Wandel mee in de beeldentuin van beeldhouwer Auguste Rodin en sta oog in oog met de schrijver Honoré de Balzac 
                           
                         
                       
                        digitarengroet, Liza van Gelderen 
                      
  |